flaga Polska
flaga Angielska
flaga Niemiecka
Hotel Światowit
POKOJE
 
1 osobowy Standard

Pokoje w stylu ludowym lub standardowym, łóżko 90x200 lub 140x200, łazienka z prysznicem, telewizor, radio, telefon. Część pokoi posiada lodówkę i klimatyzację. Położenie na 1 i 8 piętrze. Powierzchnia 15m².

 
1 os. Podwyższony Standard

Jedynka o wyższym standardzie. Idealne warunki do wspaniałego wypoczynku. Część pokoi posiada lodówkę i klimatyzację. Łóżko o szerokości od 120 do 180 x 200cm, telewizor, radio, telefon. Położenie na 2, 9, 10 i 11 piętrze. Powierzchnia 15m².

 
2 osobowy Standard

Dwójka standard. Łóżka pojedyncze, telewizor, radio, telefon. Część pokoi posiada lodówkę i klimatyzację. Położenie na 7 piętrze. Powierzchnia 15m².

 
2 os. Podwyższony Standard

Łóżka pojedyncze lub małżeńskie, telewizor, radio, telefon. Część pokoi posiada lodówkę i klimatyzację. Położenie na 6 i 11 piętrze. Powierzchnia 15m².

Podane na stronie ceny obowiązują tylko dla rezerwacji składanych za jej pośrednictwem.

Zdjęcia prezentują przykładowe pokoje określonego typu i standardu, spośród całych zasobów hotelu. Zarezerwowany pokój może w rzeczywistości różnić się wizualnie od tego przedstawionego na zdjęciu (np. kolorystyką i wyposażeniem) - główne cechy pokoju decydujące o klasyfikacji jego standardu i typu pozostaną bez zmian.

 

10% rabatu dla
Gości naszego hotelu!